LSL Select Price Report – Sheep Mart – 16/09/2025
Tuesday selected Sheep Mart Price Report: Copyright LSL Auctions SHEEP 30-40kg Avg Price/KgSHEEP 3.55/kg Highest Price/Kg Lots:SHEEP, 37kg 3.86/kg 142.00SHEEP, 36kg 3.83/kg 136.00SHEEP, 40kg 3.68/kg 146.00SHEEP, 33kg 3.60/kg 120.00SHEEP, 32kg 3.44/kg 110.00SHEEP, 35kg 3.43/kg 120.00 SHEEP 50-60kg Avg Price/KgSHEEP 2.83/kg Highest Price/Kg Lots:SHEEP, 53kg 3.74/kg 198.00SHEEP, 53kg 3.70/kg 196.00SHEEP, 51kg 3.69/kg 188.00SHEEP, 52kg 3.63/kg 190.00SHEEP, 56kg 3.61/kg 202.00SHEEP, 54kg 3.52/kg 190.00 SHEEP 70-80kg Avg Price/KgSHEEP 1.98/kg Highest Price/Kg Lots:SHEEP, 79kg 2.15/kg…


















