LSL Select Price Report – Sheep Mart – 29/10/2025
Wednesday selected Sheep Mart Price Report: Copyright LSL EWE 30-40kg Avg Price/KgEWE 1.48/kg Highest Price/Kg Lots:EWE, 40kg 3.78/kg 150.00EWE, 39kg 3.31/kg 129.00EWE, 36kg 1.40/kg 51.00EWE, 38kg 0.89/kg 34.00EWE, 35kg 0.57/kg 20.00EWE, 38kg 0.26/kg 10.00 EWE 50-60kg Avg Price/KgEWE 1.67/kg Highest Price/Kg Lots:EWE, 57kg 2.40/kg 136.00EWE, 59kg 2.05/kg 120.00EWE, 56kg 1.74/kg 98.00EWE, 58kg 1.25/kg 72.00EWE, 51kg 0.90/kg 46.00 EWE 70-80kg Avg Price/KgEWE 1.98/kg Highest Price/Kg Lots:EWE, 74kg 2.38/kg 176.00EWE, 77kg 1.93/kg 148.00EWE,…










