LSL Select Price Report | Sheep Mart | 12.02.2026
Thursday Sheep Mart Price Report | Copyright © LSL Auctions L2 60-70kgAvg Price/Kg2.31/kg Highest Price/Kg Lots:, 60kg 2.93/kg 176.00, 60kg 2.93/kg 176.00, 60kg 2.92/kg 175.00, 61kg 2.91/kg 177.00, 62kg 2.82/kg 175.00, 65kg 2.75/kg 179.00L2 70-80kg1.81/kg Highest Price/Kg Lots:, 70kg 2.09/kg 146.00, 77kg 2.06/kg 158.00, 72kg 1.89/kg 136.00, 70kg 1.83/kg 128.00, 76kg 1.82/kg 138.00, 74kg 1.76/kg 130.00L2 80-90kgAvg Price/Kg2.00/kg Highest Price/Kg Lots:, 83kg 2.38/kg 198.00, 82kg 2/kg 164.00, 82kg 1.95/kg 160.00, 86kg…






























